55.046.10 CLUB SSL WOMEN - Këmishë me mëngë të gjata për femra

S M L XL XXL
Stoku 598 1.000 993 288 118


Informatat themelore

Kodi 55.046.10-S
Model CLUB SSL WOMEN
Përshkrimi Këmishë me mëngë të gjata për femra, katër shtresa të përparme, dy mbrapa, shtatë butona para, butona rezervë, të gjithë butona me ngjyrë këmishë, hekurosje dhe mirëmbajtje e lehtë
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 20/1
Pesha neto 0.19 kg
Materiali Pambuk
Performanca Mirëmbajtje e lehtë
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Femra, Model binjak
Prerja I hollë
Barcodi 8605025682242

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.37 x 0.31 x 0.56 m
Pesha bruto e kutisë 5.18 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 620630000000