34.195.10 CODE BLACK - A5 notes

Stoku
0


Informatat themelore

Kodi 34.195.10
Model CODE BLACK
Përshkrimi Notes me skaje të rrumbullakosura, skaj me ngjyrë të bllokut të librit në ngjyrën e brezit të gomës, brez elastik dhe fletë të përparme me ngjyrë në ngjyrën e brezit elastik
Brendi PRO BOOK
Ngjyra E zezë
Paketë 20
Pesha neto 0.33 kg
Materiali Letër vinili
Pajisje shtesë Mbajtës I lapsit
Shtypi Sito shtyp, Shtyp digjital, Shtypje me foljie te nxehtë
Tema Made in Europe
Formati A5
lloji I letrës White
Barcodi 8605025694733

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.165 x 0.245 x 0.365 m
Pesha bruto e kutisë 6.86 kg
Vëllimi I kutisë 0.01 m3
Vendi i origjinës Serbia
Kodi HS 482010300000

Produkte të ngjashme