34.345.12 CODE WHITE - A5 notes

Stoku
673


Informatat themelore

Kodi 34.345.12
Model CODE WHITE
Përshkrimi Fletore A5 me skaje të rrumbullakosura, skaji i librit me ngjyrë që përputhet me ngjyrën me brez elastik, fletë fundore me ngjyrë dhe brez elastik
Brendi PRO BOOK
Ngjyra Gri
Paketë 20
Pesha neto 0.31 kg
Materiali Letër vinili
Shtypi Sito shtyp, Shtyp digjital, Shtypje me foljie te nxehtë
Tema Made in Europe
Formati A5
lloji I letrës White
Barcodi 8605040013236

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.165 x 0.235 x 0.35 m
Pesha bruto e kutisë 6.56 kg
Vëllimi I kutisë 0.01 m3
Vendi i origjinës Serbia
Kodi HS 482010300000

Produkte të ngjashme