55.009.10 COMFORT LSL MEN - Këmishë me mëngë të gjata për meshkuj

S M L XL XXL 3XL 4XL
Stoku 147 704 1.482 1.488 546 157 110


Informatat themelore

Kodi 55.009.10-S
Model COMFORT LSL MEN
Përshkrimi Këmishë me mëngë të gjata për meshkuj , prerje klasike, me kallëp, xhep në anën e majtë të gjoksit, shtatë butona në pjesën e përparme, tre butona në pranga, butona rezervë, të gjithë butona në ngjyrën e këmishës, hekurosje dhe mirëmbajtje e lehtë
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 20/1/1
Pesha neto 0.30 kg
Materiali Pambuk
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Performanca Mirëmbajtje e lehtë
Gjinia Për meshkuj, Model binjak
Prerja I hollë
Barcodi 8605025656342

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.37 x 0.3 x 0.56 m
Pesha bruto e kutisë 7.48 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 620520000000