Promobox > Modele > Tekstil > Pajisjet e biznesit > Këmisha > COMFORT LSL WOMEN

55.010.10 COMFORT LSL WOMEN - Këmishë me mëngë të gjata për femra

S M L XL XXL
Stoku 244 339 373 344 161


Informatat themelore

Kodi 55.010.10-S
Model COMFORT LSL WOMEN
Përshkrimi Këmishë me mëngë të gjata për femra, prerje klasike, dy qepje në pjesën e përparme, dy në anën e pasme, një xhep në anën e majtë të gjoksit, shtatë butona në pjesën e përparme, dy në pranga, butona rezervë, të gjithë butona në ngjyrën e këmishë, hekurosje dhe mirëmbajtje e lehtë
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 20/1/1
Pesha neto 0.24 kg
Materiali Pambuk
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Performanca Mirëmbajtje e lehtë
Gjinia Femra, Model binjak
Prerja Klasike
Barcodi 8605025656625

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.37 x 0.305 x 0.56 m
Pesha bruto e kutisë 6.32 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 620630000000