Promobox > Modele > Çantat & çadrat > Çanta > CONGRESS PLUS

34.525.10 CONGRESS PLUS - Çanta konferenciale

Stoku
1.359


Informatat themelore

Kodi 34.525.10
Model CONGRESS PLUS
Përshkrimi Çantë konferencash me rrip të rregullueshëm në shpatull dhe ndarje laptopi 15" të mbushur, një xhep me zinxhir përpara
Brendi BRUNO
Ngjyra E zezë
Paketë 10/1
Pesha neto 0.44 kg
Kapaciteti 15"
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Barcodi 8605040061497

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.39 x 0.34 x 0.47 m
Pesha bruto e kutisë 5.08 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420222900000