58.064.11 CONOR - pantallona unisex

XS S M L XL XXL 3XL
Stoku 26 59 171 323 320 172 42


Informatat themelore

Kodi 58.064.11-XS
Model CONOR
Përshkrimi Pantallona me dy xhepa përpara, manshetë në fund dhe fije elastike për rregullimin e gjerësisë
Brendi EXPLODE
Ngjyra Gri e erret
Paketë 20/1
Pesha neto 0.44 kg
Barcodi 8605040093511

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.405 x 0.255 x 0.55 m
Pesha bruto e kutisë 9.98 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 620342310000