52.028.10 COOPER - Duks unisex melange me kapelë

S M L XL XXL 3XL
Stoku 69 261 554 649 423 73
Mbërritja 200
15.11.24.
200
15.11.24.
100
15.11.24.
100
15.11.24.
100
15.11.24.


Informatat themelore

Kodi 52.028.10-S
Model COOPER
Përshkrimi Duks, 280 g / m2, mëngë raglan, pranga elastike me rregullues të kapakut, dy xhepa para me zinxhir, tuba elastikë në mëngë dhe në fund
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 25/1
Pesha neto 0.48 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Unisex, Model binjak
Prerja I hollë
Barcodi 8605040071038

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 25 Copë
Përmasat e cartonit 0.4 x 0.295 x 0.585 m
Pesha bruto e kutisë 13.10 kg
Vëllimi I kutisë 0.07 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 610130900000

Produkte të ngjashme