52.029.10 COOPER LADY - Duks melange me kapelë për femra

S M L XL XXL
Stoku 0 0 111 121 97
Mbërritja 200
20.07.22.
500
20.11.22.
200
20.07.22.
700
20.11.22.
200
20.07.22.
300
20.11.22.
100
20.07.22.
100
20.11.22.
40
20.07.22.
100
20.11.22.


Informatat themelore

Kodi 52.029.10-S
Model COOPER LADY
Përshkrimi Duks femrash, 280 g / m2, përshtatje e rregulluar, zinxhirë plotësisht, tela elastik të rregullueshëm me kapëse në kapuç, dy xhepa me zinxhirë të përparmë, zbukurim elastik rreth mëngëve dhe pjesës së poshtme
Brendi EXPLODE
Ngjyra Black
Paketë 25/1
Pesha neto 0.41 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Femra, Model binjak
Prerja I hollë
Barcodi 8605040076750

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 25 Copë
Përmasat e cartonit 0.4 x 0.295 x 0.585 m
Pesha bruto e kutisë 11.24 kg
Vëllimi I kutisë 0.07 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 610230900000

Produkte të ngjashme