40.067.10 CORAL - ÇADËR PALOSËSE ME HAPJE DHE MBYLLJE AUTOMATIKE

Stoku
129
Mbërritja 3.000
17.10.24.


Informatat themelore

Kodi 40.067.10
Model CORAL
Përshkrimi Ombrella me 8 panele, mekanizmi i hapjes eshte i kombinuar nga metali dhe tekstil me fije qelqi, shtylla metalike e zeze (Ø 10 mm), skajet plastike, doreze druri, mbulese me astar ne ngjyren e ombreles, rezistente ndaj ere
Brendi CASTELLI
Ngjyra E zezë
Paketë 30/10/1
Pesha neto 0.34 kg
Materiali Mëndafshi i papërpunuar
lloji I produktit Hapje automatike, 8 panela
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Barcodi 8605040034040

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 30 Copë
Përmasat e cartonit 0.265 x 0.38 x 0.315 m
Pesha bruto e kutisë 12.00 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 660199200000

Produkte të ngjashme