44.125.10 CORTADO - Filxhan qeramike, 400 ml

Stoku
2.526


Informatat themelore

Kodi 44.125.10
Model CORTADO
Përshkrimi Filxhan me fund prej tape dhe kapak plastik
Brendi CASTELLI
Ngjyra E zezë
Paketë 36/1
Pesha neto 0.44 kg
Kapaciteti 400 ml
Materiali Keramikë, Plutë
Pajisje shtesë Kuti për dhurata
Shtypi Tampon
Barcodi 8605040046838

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 36 Copë
Përmasat e cartonit 0.299 x 0.37 x 0.508 m
Pesha bruto e kutisë 16.40 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 691200210000