58.016.11 CRAFT BIB PANTS - Pantollona për punëtor

48 50 52 54 56 58 60
StokuRezervuar 305 480 431200 681300 476300 32300 0150
Mbërritja 60
15.11.24.
60
15.11.24.
240
15.11.24.
200
15.11.24.
100
15.11.24.
100
15.11.24.
160
15.11.24.


Informatat themelore

Kodi 58.016.11-48
Model CRAFT BIB PANTS
Përshkrimi Pantollona për punëtor, 240 g / m2, twill, mbajtëse të rregullueshme me kopsa plastike, suva me një xhep dhe ndarje lapsash, dy xhepa para, dy mbrapa dhe dy anash, arrë çekiçi, rrip me shirit gome dhe butona për rehati shtesë, etiketë për të dhënat personale brenda, qepje dhe unaza të trefishta, si përforcim
Brendi TEKTON PRO
Ngjyra Gri e erret
Paketë 20/1
Pesha neto 0.65 kg
Materiali Poliester
Kolekcija CRAFT
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Për meshkuj
Barcodi 8605040004807

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.36 x 0.36 x 0.44 m
Pesha bruto e kutisë 13.82 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 620343110000

Produkte të ngjashme