58.011.11 CRAFT JACKET - Bluzë pune

48 50 52 54 56 58 60
Stoku 126 320 453 544 405 197 236
Mbërritja 60
15.11.24.
60
15.11.24.
120
15.11.24.
140
15.11.24.
140
15.11.24.
100
15.11.24.
60
15.11.24.


Informatat themelore

Kodi 58.011.11-48
Model CRAFT JACKET
Përshkrimi Bluzë, 240g / m2, jakë, jakë e lartë, përplasje velcro mbi zinxhir, dy xhepa gjoksi, dy xhepa përpara, dy palosje në pjesën e pasme për rehati shtesë, vrimë elastike rreth mëngëve dhe në fund, etiketë të të dhënave personale brenda
Brendi TEKTON PRO
Ngjyra Gri e erret
Paketë 20/1
Pesha neto 0.66 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Për meshkuj
Barcodi 8605025690711

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.34 x 0.33 x 0.43 m
Pesha bruto e kutisë 14.54 kg
Vëllimi I kutisë 0.05 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 620312000000

Produkte të ngjashme