58.012.11 CRAFT PANTS - Pantollona për punëtor

48 50 52 54 56 58 60
StokuRezervuar 140 697 560 728 511 175 90
Mbërritja 200
03.08.24.
60
15.11.24.
300
03.08.24.
100
15.11.24.
340
03.08.24.
240
15.11.24.
520
03.08.24.
600
15.11.24.
200
03.08.24.
60
15.11.24.
100
03.08.24.
120
15.11.24.
140
03.08.24.
60
15.11.24.


Informatat themelore

Kodi 58.012.11-48
Model CRAFT PANTS
Përshkrimi Pantallona, ​​240gr / m2, twill, dy xhepa përpara, xhep i vogël, dy xhepa mbrapa dhe dy xhepa anësorë, dy arra çekiç, etiketë të të dhënave personale brenda, qepje dhe unaza të trefishta, si përforcim
Brendi TEKTON PRO
Ngjyra Gri e erret
Paketë 20/1
Pesha neto 0.50 kg
Barcodi 8605025691060

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.335 x 0.33 x 0.425 m
Pesha bruto e kutisë 10.78 kg
Vëllimi I kutisë 0.05 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 620343110000

Produkte të ngjashme