58.017.11 CRAFT VEST - Jelek pune për punëtor

S M L XL XXL 3XL
Stoku 12 317 925 369 676 57


Informatat themelore

Kodi 58.017.11-S
Model CRAFT VEST
Përshkrimi Jelek, 240 g / m2, jakë, jakë e lartë, përplasje velcro mbi zinxhir, rregullues të rripit të belit në bel, pesë xhepa para, përfshirë xhepin e celularit dhe ndarjen e lapsit, dy xhepa brenda, supet e syve për mbrojtje shtesë nga era, pjesa e pasme e jelekut më e gjatë se ajo e përparme, zinxhir i fshehur i brendshëm në pjesën e pasme për qasje më të lehtë kur printoni
Brendi TEKTON PRO
Ngjyra Gri e erret
Paketë 10/1
Pesha neto 0.61 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Për meshkuj
Barcodi 8605040008591

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.405 x 0.25 x 0.58 m
Pesha bruto e kutisë 7.20 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 620190000000

Produkte të ngjashme