34.474.10 DALLAS - A5 notes

Stoku
1.843


Informatat themelore

Kodi 34.474.10
Model DALLAS
Përshkrimi Notes me skaje të rrumbullakosura, brez elastik, mbajtëse stilolapsi dhe xhep në pjesën e brendshme të kapakut të pasmë
Brendi PRO BOOK
Ngjyra E zezë
Paketë 20
Pesha neto 0.30 kg
Materiali Termo-sensitive eko lekurë
Pajisje shtesë Xhepi I brendshëm, Mbajtës I lapsit
Shtypi Gravim me laser, Sito shtyp, Shtyp digjital, Vulë e thatë
Tema Made in Europe
Formati A5
lloji I letrës Ivory
Barcodi 8605040094907

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.17 x 0.24 x 0.34 m
Pesha bruto e kutisë 6.58 kg
Vëllimi I kutisë 0.01 m3
Vendi i origjinës Serbia
Kodi HS 482010300000

Produkte të ngjashme