34.371.10 DARWIN - Notes formati A5 me një bateri ndihmëse me një kapacitet 4000 mAh

Stoku
1.657


Informatat themelore

Kodi 34.371.10
Model DARWIN
Përshkrimi Notes formati A5 me një bateri ndihmëse me një kapacitet 4000 mAh me dalje 5V / 2.1A dhe kabllo USB, karikues pa tel 5W, mbajtës telefoni, xhepa shtesë dhe mbajtëse stilolapsi, në një kuti dhuratë
Ngjyra E zezë
Paketë 15/1
Pesha neto 0.60 kg
Kapaciteti 4.000 mAh
Materiali Tekstil
lloji I produktit Output USB, Input Type-C
Pajisje shtesë Kuti për dhurata, Mbushje pa kabllo
Shtypi Shtyp digjital
Formati A5
lloji I letrës Ivory
Barcodi 8605040020678

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 15 Copë
Përmasat e cartonit 0.349 x 0.256 x 0.287 m
Pesha bruto e kutisë 9.51 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 850760009000

Produkte të ngjashme