34.371.10 DARWIN - Notes formati A5 me një bateri ndihmëse me një kapacitet 5.000 mAh dhe karikues wireless 15W

Stoku
0
Mbërritja 4.000
16.09.24.


Informatat themelore

Kodi 34.371.10
Model DARWIN
Ngjyra E zezë
Paketë 15/1
Pesha neto 0.60 kg
Kapaciteti 5.000 mAh, 15 W
Materiali Tekstil
lloji I produktit Output USB, Input Type-C
Pajisje shtesë Kuti për dhurata, Mbushje pa kabllo
Shtypi Shtyp digjital
Formati A5
lloji I letrës Ivory
Barcodi 8605040020678

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.349 x 0.256 x 0.382 m
Pesha bruto e kutisë 12.68 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 850760009000

Produkte të ngjashme