34.359.20 DECK - Set i shënimeve i biodegradueshëm

Stoku
0
Mbërritja 5.000
27.03.23.


Informatat themelore

Kodi 34.359.20
Model DECK
Përshkrimi Kompleti i shënimeve përmban: vizore PVC, stilolaps, afishe të shënimeve dhe shënime pas postimit
Ngjyra Blu
Paketë 100/50/1
Pesha neto 0.11 kg
Materiali Letër
Shtypi Sito shtyp, Shtyp digjital
Barcodi 8605040019627

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit 0.36 x 0.28 x 0.355 m
Pesha bruto e kutisë 11.78 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 482010300000

Produkte të ngjashme