34.576.10 DIRECTOR - Çantë portfolio me fletore A5 dhe xhep për kredit kartela në kuti dhurate

Stoku
1.190
Mbërritja 1.000
02.10.24.


Informatat themelore

Kodi 34.576.10
Model DIRECTOR
Ngjyra E zezë
Paketë 20/1
Pesha neto 0.42 kg
Barcodi 8605040082188

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.26 x 0.26 x 0.37 m
Pesha bruto e kutisë 8.80 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 482010300000