58.037.10 DOLPHIN - Këpucë pune me prerje të ulët S3 SRC

39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
Stoku 11 13 31 36 65 65 25 40 10 12


Informatat themelore

Kodi 58.037.10-39
Model DOLPHIN
Përshkrimi Pjesa e sipërme e këpucës: mikrofibër me cilësi të lartë që ajroset dhe i papërshkueshëm nga uji + futje reflektuese + najlon + sistem ajri “PROAIR” i papërshkueshëm nga uji dhe SISTEM I STABILITETIT të thembra Rreshtimi: ajroset me përshkueshmëri të lartë të avullit Kapaku i shputës: kompozit Pjesa e mesme: tekstil kundër shpuarjes Thërrmoni: Fushat me densitet të dyfishtë poliuretani: MEMORY FOAM
Brendi BICAP
Ngjyra E zezë
Paketë 10/1
Pesha neto 1.37 kg
lloji I produktit Kapak i përbërë i gishtave
Tema Made in Europe
Gjinia Për meshkuj
Standardi i këpucëve S3
Standard EN ISO 20345, Certifikata CE
Barcodi 8605040038239

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.48 x 0.36 x 0.67 m
Pesha bruto e kutisë 14.63 kg
Vëllimi I kutisë 0.12 m3
Vendi i origjinës Italia
Kodi HS 640291100000