DREAM - Set për vizatim

Pasqyra e stokut

34.377.71

Thirrje për çmim

Stoku
9856
Mbërritja 15.000 18.03.22.

Produkte të ngjashmeInformatat themelore

Kodi 34.377.71
Model DREAM
Përshkrimi Seti përmban 6 copë lapsa me ngjyra, mini libër për ngjyrosje dhe mprehës
Ngjyra Beige
Paketë 400/40
Pesha neto 0.03 kg
Materiali Dru, Letër
Shtypi Shtyp digjital
Tema I reciklueshëm, Fëmijët
Barcodi 8605040022610

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 400 Copë
Përmasat e cartonit 0.35 x 0.54 x 0.36 m
Pesha bruto e kutisë 14.32 kg
Vëllimi I kutisë 0.07 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 960910900000