37.938.10 DRUM - Kufje stereo pa tela

Stoku
1.613


Informatat themelore

Kodi 37.938.10
Model DRUM
Përshkrimi Kufje stereo pa tel dhe pa duar, me kuti ruajtëse dhe karikimi dhe bateri të rikarikueshme 300 mAh në një kuti dhuratë
Brendi PIXO
Ngjyra E zezë
Paketë 120/1
Pesha neto 0.06 kg
Materiali Plastikë, Plastikë ABS e ricikluar
lloji I produktit Input micro USB
Pajisje shtesë Bluetooth, Kuti për dhurata
Shtypi Sito shtyp, Tampon, Shtyp digjital
Barcodi 8605040036853

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 120 Copë
Përmasat e cartonit 0.28 x 0.26 x 0.34 m
Pesha bruto e kutisë 7.60 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 851830009000