41.117.10 ELEMENT SMART - Termos, 500 ml

Stoku
8.105


Informatat themelore

Kodi 41.117.10
Model ELEMENT SMART
Përshkrimi Termos metalik me përfundim të gomuar dhe tregues të temperaturës
Brendi CASTELLI
Ngjyra Black
Paketë 25/1
Pesha neto 0.34 kg
Kapaciteti 500 ml
Materiali Çelik inox
Pajisje shtesë Kuti për dhurata
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040059463

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 25 Copë
Përmasat e cartonit 0.37 x 0.27 x 0.375 m
Pesha bruto e kutisë 8.56 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 961700000000