41.197.71 FIESTA - Dërrasë druri dhe gota në një set, 5/1

Stoku
0
Mbërritja 2.000
15.06.24.


Informatat themelore

Kodi 41.197.71
Model FIESTA
Brendi CASTELLI
Ngjyra Bezhë
Paketë 20/1
Materiali Xham, Dru
Pajisje shtesë Kuti për dhurata
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040069905

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0 x 0 x 0 m
Pesha bruto e kutisë 0.00 kg
Vëllimi I kutisë 0.00 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 701328900000