54.015.20 FIVE - KAPELË ME 5 PANELE

Stoku
781
Mbërritja 3.000
20.08.22.


Informatat themelore

Kodi 54.015.20
Model FIVE
Përshkrimi Kapelë, 5 panele, poliester, vrima dhe buton ventilimi, shtrëngim velcro
Brendi EXPLODE
Ngjyra Blue
Paketë 200/50/1
Pesha neto 0.05 kg
Materiali Poliester
lloji I produktit 5 panela
Shtypi Shtyp me leter transfer, Qepje, Sublimacion
Tema Sublimim
Barcodi 8605025696065

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 200 Copë
Përmasat e cartonit 0.46 x 0.37 x 0.58 m
Pesha bruto e kutisë 12.04 kg
Vëllimi I kutisë 0.10 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 650500300000

Produkte të ngjashme