37.633.10 FLET 6IN1 - Kabllo USB për mbushje 6 në 1, gjatësi 1.2 m

Stoku
4.302


Informatat themelore

Kodi 37.633.10
Model FLET 6IN1
Përshkrimi Kabllo USB 6 në 1 e përshtatshme për iPhone dhe Android Dimensioni: 1.2 m
Brendi PIXO
Ngjyra E zezë
Paketë 200/50/1
Pesha neto 0.06 kg
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040035962

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 200 Copë
Përmasat e cartonit 0.345 x 0.31 x 0.41 m
Pesha bruto e kutisë 13.00 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 854442900000

Produkte të ngjashme