FLET - Kabllo USB për mbushje 3 në 1, gjatësi 1.2 m

Pasqyra e stokut

37.604.10

Thirrje për çmim

Stoku
1
Mbërritja 10.000 20.04.22.

Produkte të ngjashmeInformatat themelore

Kodi 37.604.10
Model FLET
Përshkrimi Kabllo karikimi USB e gjatë 1.2 m 3 në 1 e përshtatshme për iPhone dhe Android
Ngjyra Black
Paketë 200/50/1
Pesha neto 0.06 kg
Materiali Tekstil, Alumin
lloji I produktit Dalja Type-c, Input micro USB
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605025699592

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 200 Copë
Përmasat e cartonit 0.335 x 0.22 x 0.49 m
Pesha bruto e kutisë 12.54 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 854442900000