37.965.10 FLOTA - Mbajtëse telefoni dhe karikues wireless të palosshme, 15W

Stoku
1.982


Informatat themelore

Kodi 37.965.10
Model FLOTA
Ngjyra E zezë
Paketë 100/1
Pesha neto 0.14 kg
Barcodi 8605040032251

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit 0.32 x 0.34 x 0.52 m
Pesha bruto e kutisë 15.00 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 850440309000