40.062.10 FRANKLIN - ÇADËR E PALOSSHME KUNDËR ERËS ME FUNKSION TË HAPJES/MBYLLJES AUTOMATIKE

Stoku
739
Mbërritja 2.010
05.10.24.


Informatat themelore

Kodi 40.062.10
Model FRANKLIN
Përshkrimi Ombrella me 8 panele, mekanizmi i hapjes eshte i kombinuar nga metali dhe tekstil me fije qelqi, shtylla metalike e zeze (Ø 11 mm), skajet metalike, doreze druri, mbulese me astar ne ngjyren e ombreles, rezistente ndaj ere
Brendi CASTELLI
Ngjyra E zezë
Paketë 30/10/1
Pesha neto 0.45 kg
Materiali Mëndafshi i papërpunuar
lloji I produktit Hapje automatike, 8 panela
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Performanca I papërshkueshëm nga ERA
Barcodi 8605040079768

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 30 Copë
Përmasat e cartonit 0.3 x 0.36 x 0.4 m
Pesha bruto e kutisë 14.40 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 660199200000

Produkte të ngjashme