FRUITY - Çanta RPET për fruta dhe perime, 3në1

Pasqyra e stokut

34.443.90

Thirrje për çmim

Stoku
14545

Produkte të ngjashmeInformatat themelore

Kodi 34.443.90
Model FRUITY
Ngjyra White
Paketë 100/25
Shtypi Shtyp me leter transfer, Sublimacion
Tema I reciklueshëm, Rpet
Barcodi 8605040045183

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit 0 x 0 x 0 m
Pesha bruto e kutisë 4.20 kg
Vëllimi I kutisë 0.00 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420292910000