57.042.10 GARSON - Përparëse

Stoku
1.280
Mbërritja 1.000
14.03.25.


Informatat themelore

Kodi 57.042.10
Model GARSON
Përshkrimi Përparëse, dy xhepa para dhe katër rripa për t'u lidhur rreth belit (dy në pjesën e përparme dhe dy në pjesën e pasme)
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 50/10/1
Pesha neto 0.24 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje, Sublimacion
Gjinia Unisex
Barcodi 8605025698175

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.405 x 0.195 x 0.6 m
Pesha bruto e kutisë 13.38 kg
Vëllimi I kutisë 0.05 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 621143100000