37.955.10 GLOBAL - Kabllo usb 3 në 1 dhe mbajtëse e pajisjes celulare

Stoku
4.980


Informatat themelore

Kodi 37.955.10
Model GLOBAL
Brendi PIXO
Ngjyra E zezë
Paketë 100/50/1
Pesha neto 0.05 kg
Materiali Plastikë
lloji I produktit Dalja Type-c, Dalje, Output micro USB
Pajisje shtesë Soft touch
Shtypi Shtyp digjital
Barcodi 8605040035283

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 200 Copë
Përmasat e cartonit 0.31 x 0.34 x 0.32 m
Pesha bruto e kutisë 10.30 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 854442900000