59.114.10 GLOW COLOR - Jelek pune për punëtor

Stoku
2.853


Informatat themelore

Kodi 59.114.10
Model GLOW COLOR
Përshkrimi Jelek, fluoreshent, dy shirita reflektues në pjesën e përparme dhe dy në anën e pasme
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 100/10/1
Pesha neto 0.12 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Sublimacion
Tema Sublimim
Gjinia Unisex
Barcodi 8605040043424

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit 0.38 x 0.3 x 0.46 m
Pesha bruto e kutisë 12.42 kg
Vëllimi I kutisë 0.05 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 611030910000