Studio e Logos
Pasqyra e stokut

59.001.41 GLOW - JELEK SIGURIE FLUORESCENT

Stoku
16.332
Mbërritja 50.000
16.08.24.


Informatat themelore

Kodi 59.001.41
Model GLOW
Përshkrimi Jelek, fluoreshent, dy shirita reflektues në pjesën e përparme dhe dy në anën e pasme
Brendi TEKTON PRO
Ngjyra E verdhë neoni
Paketë 100/1
Pesha neto 0.12 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Sublimacion
Performanca Dukshmëri e lartë
Gjinia Unisex
Standard EN 20471, Certifikata CE
Barcodi 8606010011566

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit 0.275 x 0.365 x 0.475 m
Pesha bruto e kutisë 12.92 kg
Vëllimi I kutisë 0.05 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 611030910000