Studio e Logos

Specifikimi

Pasqyra e stokut

59.044.41 GLOW MESH - JELEK SIGURIE FLUORESCENT

Stoku
3.201
Mbërritja 10.000
06.09.24.


Informatat themelore

Kodi 59.044.41
Model GLOW MESH
Përshkrimi Jelek, fluoreshent, dy shirita reflektues në pjesën e përparme dhe dy në anën e pasme
Brendi TEKTON PRO
Ngjyra E verdhë neoni
Paketë 100/1
Pesha neto 0.10 kg
Barcodi 8605040026199

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit 0.47 x 0.38 x 0.31 m
Pesha bruto e kutisë 11.46 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 611030910000