GRASS - Bamboo ball pen

Pasqyra e stokut

10.188.12

Thirrje për çmim

Stoku
7162

Produkte të ngjashmeInformatat themelore

Kodi 10.188.12
Model GRASS
Ngjyra Gray
Dimensioni O 1.1 x 14.2 cm
Paketë 1000/50
Pesha neto 0.01 kg
shtypi Gravim me laser
materiali Përzierje plastike dhe kashte, Bambus
lloji I produktit Stilolaps
tema I reciklueshëm
Barcodi 8605040015988

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 1000 Copë
Përmasat e cartonit 0.312 x 0.195 x 0.459 m
Pesha bruto e kutisë 9.58 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës China
Kodi HS 960810920000