41.059.70 HAM - Tabela për prerje dhe servim

Stoku
2.969


Informatat themelore

Kodi 41.059.70
Model HAM
Brendi CASTELLI
Ngjyra Bojë kafe
Paketë 24/1
Pesha neto 0.48 kg
Materiali Dru
Shtypi Gravim me laser
Tema I reciklueshëm
Barcodi 8605040001400

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 24 Copë
Përmasat e cartonit 0.33 x 0.24 x 0.38 m
Pesha bruto e kutisë 12.36 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 441911000000