58.015.11 HAMMER BIB PANTS - Pantollona për punëtor

48 50 52 54 56 58 60
Stoku 290 268 122 209 155 163 145
Mbërritja 200
01.02.23.
300
01.02.23.
400
02.12.22.
800
01.02.23.
600
02.12.22.
800
01.02.23.
800
02.12.22.
400
01.02.23.
800
02.12.22.
200
01.02.23.
500
02.12.22.
100
01.02.23.
300
02.12.22.


Informatat themelore

Kodi 58.015.11-48
Model HAMMER BIB PANTS
Përshkrimi Pantollona për punëtor, 270 g / m2, endje kanavacë, mbajtëse të rregullueshme me kopsa plastike, përforcime poliestër 600D në vende të ekspozuara ndaj konsumit më të madh (xhepa, gjunjë, shpinë), xhepa për futjen e jastëkëve të gjurit, suva me tre xhepa, dy xhepa para, dy mbrapa dhe dy anash, detaje reflektuese, ndarje praktike të veglave, arrë çekiç, unazë plastike, rrip me shirit gome dhe butona për rehati shtesë, etiketë të të dhënave personale brenda, qepje dhe unaza të trefishta, si përforcim
Brendi TEKTON PRO
Ngjyra Dark gray
Paketë 20/1
Pesha neto 0.87 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Për meshkuj
Barcodi 8605025698014

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.41 x 0.31 x 0.61 m
Pesha bruto e kutisë 20.25 kg
Vëllimi I kutisë 0.08 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 620343110000

Produkte të ngjashme