58.014.11 HAMMER PANTS - Pantollona për punëtor

48 50 52 54 56 58 60
Stoku 392 700 590 705 1.079 814 404
Mbërritja 400
03.08.24.
100
15.11.24.
700
03.08.24.
200
15.11.24.
1.000
03.08.24.
700
15.11.24.
900
03.08.24.
500
15.11.24.
500
03.08.24.
100
15.11.24.
260
03.08.24.
100
15.11.24.
100
03.08.24.
100
15.11.24.


Informatat themelore

Kodi 58.014.11-48
Model HAMMER PANTS
Përshkrimi Pantallona, ​​thurje kanavacë 270gr / m2, përforcime poliestër 600D në vende të ekspozuara ndaj konsumit më të madh (xhepa, gjunjë), xhepa për futjen e jastëkëve të gjurit, dy xhepa para, dy mbrapa dhe dy anash, detaje reflektuese, ndarje mjetesh praktike, arrë për çekiç, unazë çelësi plastike, brez elastik për rehati shtesë, etiketë të të dhënave personale brenda, kunja dhe unaza të trefishta, si përforcim
Brendi TEKTON PRO
Ngjyra Gri e erret
Paketë 20/1
Pesha neto 0.65 kg
Materiali Poliester
Gjinia Për meshkuj
Barcodi 8605025691411

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.42 x 0.26 x 0.6 m
Pesha bruto e kutisë 14.34 kg
Vëllimi I kutisë 0.07 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 620343110000

Produkte të ngjashme