14.164.10 HELIA - Set laps kimik metal dhe roller

Stoku
2.932


Informatat themelore

Kodi 14.164.10
Model HELIA
Ngjyra E zezë
Paketë 50/25/1
Pesha neto 0.13 kg
Materiali Metal
lloji I produktit Roller, Stilolaps
Pajisje shtesë Kuti për dhurata
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040099544

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.2 x 0.32 x 0.35 m
Pesha bruto e kutisë 7.06 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 960810920000

Produkte të ngjashme