40.009.10 HIGH CLASS - Çadër me hapje automatike

Stoku
1.893
Mbërritja 2.000
05.10.24.


Informatat themelore

Kodi 40.009.10
Model HIGH CLASS
Përshkrimi Ombrellë me 8 panele, dorezë druri, bosht alumini gri të errët (Ø 14 mm) dhe sipër, maja metalike, kornizë me tekstil me fije qelqi, qese vetë-pëlhure me rreshtim jo të endur
Brendi CASTELLI
Ngjyra E zezë
Paketë 20/10/1
Pesha neto 0.55 kg
Materiali Mëndafshi i papërpunuar
lloji I produktit Hapje automatike, 8 panela
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Barcodi 8606010013140

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.25 x 0.23 x 1.06 m
Pesha bruto e kutisë 14.18 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 660199200000

Produkte të ngjashme