37.618.20 HOLD - Mbajtës karte silikoni dhe mbajtës telefoni

Stoku
785


Informatat themelore

Kodi 37.618.20
Model HOLD
Përshkrimi Mbajtës silikoni me shirit vetë ngjitës
Brendi PIXO
Ngjyra Blue
Paketë 500/100
Pesha neto 0.02 kg
Materiali Silikon
Shtypi Gravim me laser, Sito shtyp, Tampon
Barcodi 8605040012437

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 500 Copë
Përmasat e cartonit 0.245 x 0.24 x 0.39 m
Pesha bruto e kutisë 9.18 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 392690979900