34.088.10 ICELAND - Pastrues për borë dhe akull me një dorezë

Stoku
5.000


Informatat themelore

Kodi 34.088.10
Model ICELAND
Ngjyra Black
Paketë 100/50/1
Pesha neto 0.14 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Barcodi 8605025611464

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit 0.38 x 0.55 x 0.55 m
Pesha bruto e kutisë 15.40 kg
Vëllimi I kutisë 0.11 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 392690979900