ICON - Set i shënimeve i biodegradueshëm

Pasqyra e stokut

34.358.10

Thirrje për çmim

Stoku
442

Produkte të ngjashmeInformatat themelore

Kodi 34.358.10
Model ICON
Përshkrimi Set i shënimeve i biodegradueshëm me afishe etiketash dhe afishe mesazhesh
Ngjyra Black
Paketë 300/50
Pesha neto 0.04 kg
Materiali Letër
Shtypi Sito shtyp, Shtyp digjital
Tema I reciklueshëm
Barcodi 8605040019580

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 300 Copë
Përmasat e cartonit 0.325 x 0.32 x 0.3399 m
Pesha bruto e kutisë 11.72 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 482010300000