32.055.30 IDEA MINI - Llamba dhe Varëse çelësash

Stoku
Rezervuar
167
2.000


Informatat themelore

Kodi 32.055.30
Model IDEA MINI
Ngjyra Red
Paketë 500/100/1
Pesha neto 0.01 kg
Materiali Plastikë
Shtypi Tampon
Barcodi 8605025689487

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 500 Copë
Përmasat e cartonit 0.19 x 0.32 x 0.4 m
Pesha bruto e kutisë 5.50 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 851310000000