58.127.10 IMPACT - Kapelë sigurie

Stoku
0
Mbërritja 1.008
20.08.24.


Informatat themelore

Kodi 58.127.10
Model IMPACT
Përshkrimi Kapela mbrojtëse siguron mbrojtje kundër rreziqeve të vogla, ka rripa të rregullueshëm dhe hapje ventilimi. Pjesa e brendshme plastike me një pjesë shkumë mund të hiqet për mirëmbajtjen e pjesës së jashtme tekstile të kapelës.
Brendi TEKTON PRO
Ngjyra E zezë
Paketë 24/1
Pesha neto 0.19 kg
Barcodi 8605040048399

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 24 Copë
Përmasat e cartonit 0 x 0 x 0 m
Pesha bruto e kutisë 5.50 kg
Vëllimi I kutisë 0.00 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 650500300000