40.069.10 INFINITY - Çadër e palosshme me funksion kundër erës si dhe funksion automatik për hapje dhe mbyllje

Stoku
1.473


Informatat themelore

Kodi 40.069.10
Model INFINITY
Brendi CASTELLI
Ngjyra E zezë
Paketë 30/10/1
Pesha neto 0.41 kg
Materiali Mëndafshi i papërpunuar
lloji I produktit Hapje automatike, 8 panela
Performanca I papërshkueshëm nga ERA
Barcodi 8605040088098

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 30 Copë
Përmasat e cartonit 0.335 x 0.245 x 0.375 m
Pesha bruto e kutisë 13.23 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 660199200000