34.459.20 JEANS NOTEBOOK - A5 notes

Stoku
2.001


Informatat themelore

Kodi 34.459.20
Model JEANS NOTEBOOK
Përshkrimi Fletore A5 me skaje të rrumbullakosura, brez elastik, mbajtëse stilolapsi dhe xhep në kapakun e brendshëm
Brendi PRO BOOK
Ngjyra Blu
Paketë 20
Pesha neto 0.32 kg
Materiali Tekstil
Pajisje shtesë Xhepi I brendshëm, Mbajtës I lapsit
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Tema Made in Europe
Formati A5
lloji I letrës White
Barcodi 8605040063477

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.24 x 0.16 x 0.35 m
Pesha bruto e kutisë 6.80 kg
Vëllimi I kutisë 0.01 m3
Vendi i origjinës Serbia
Kodi HS 482010300000

Produkte të ngjashme