57.034.10 JET MEN - Jelek me kapelë

S M L XL XXL 3XL
Stoku 161 510 775 0 1 0
Mbërritja 81
02.08.24.
60
20.10.24.
206
02.08.24.
300
20.10.24.
309
02.08.24.
2.000
20.10.24.
2.678
02.08.24.
3.000
20.10.24.
1.236
02.08.24.
1.700
20.10.24.
309
02.08.24.
500
20.10.24.


Informatat themelore

Kodi 57.034.10-S
Model JET MEN
Përshkrimi Jelek me kapelë, i mbushur me tegela, dy xhepa para, tuba elastikë rreth shpatullave, kapuç dhe xhepa
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 20/1
Pesha neto 0.31 kg
Materiali Najloni
Shtypi Qepje
Gjinia Unisex, Model binjak
Barcodi 8605025690209

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.41 x 0.39 x 0.6 m
Pesha bruto e kutisë 7.18 kg
Vëllimi I kutisë 0.10 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 620190000000

Produkte të ngjashme